چاپ دیجیتال قیمت چاپ دیجیتال
نقش چاپ دیجیتال در صنایع دستی
فروردین ۲۰, ۱۳۹۷
چاپ دیجیتال چاپ دیجیتال رازی چاپ دیجیتال حرفه ای چاپ دیجیتال پلات چاپ دیجیتال لمینت چاپ دیجیتال پلات و لمینت چاپ دیجیتال در تهران قیمت چاپ دیجیتال
چاپ دیجیتال روی پارچه و لباس
فروردین ۲۰, ۱۳۹۷
چاپ دیجیتال و اهمیت در تبلیغاتReviewed by Mwadmin on Apr 9Rating: 5.0اهمیت تبلیغات چاپی و چاپ دیجیتال

اهمیت تبلیغات چاپی و چاپ دیجیتال

تکنولوژی چاپ دیجیتال نه تنها یک تبلیغات ارزان قیمت است بلکه تبلیغاتی ماندگار نیز محسوب می شود. این نوع از تبلیغات در برابر دیگر مواردی که بصورت یک آگهی چندثانیه‌ای از رادیو یا تلویزیون پخش می شود، یا نسب به یک تابلو در فضای خارجی، می‌تواند دوام بیشتری داشته باشد. تبلیغات چاپی در فضای شهری بسیار ارزان‌تر از تبلیغاتی است که از طرق دیگر در حال انجام می باشد. همیشه این را به خاطر بسپارید که مردم به تبلیغات دیداری و بصری نسبت به تبلیغات شنیداری پاسخگویی بهتری دارند.

هرگز دقت کرده اید، بی آنکه متوجه شوید جذب مطالب و اطلاعاتی میشوید که بصورت چاپی بنرها، کاتالوگ‌ها، بروشورها، پوسترها و کارت های ویزیت چاپ شده است.

امروزه در عصر دیجیتال راه‌ و روش های بسیار زیادی برای تبلیغات نسبت به گذشته بوجود آمده است.یکی مواردی که در تبلیغات مشاهده می‌شود، پیشرفت‌های علمی در حوزه چاپ دیجیتال است. این تکنولوژی عکس‌های دیجیتال را به واسطه‌ ابزارهایی همچون پارچه و کاغذ به نمایش می گذارد.

چاپ دیجیتال چاپ دیجیتال رازی قیمت چاپ دیجیتال

مزایای چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال دارای مزایای است که نمی توان ان را انکار کرد توانایی‌های منحصر به فرد و کیفیت بالای آن، این ابزار را به یک روش موثر برای تبلیغات مستقیم تبدیل کرده است.

۱- وقتی نیاز باشد پاکت نامه یا کارت ویزیتی با مشخصات شخصی مشتری چاپ شود، تنها راه حل عملی چاپ دیجیتال خواهد بود. چاپ اختصاصی برای مخاطبین تاثیر زیادی در جذب آن ها خواهد داشت.

۲- این روش چاپ راهی مقرون به صرفه است به ویژه زمانی که تیراژ در تعداد کم یا چند هزار باشد.

۳- یکی از ویژگی های دیجیتالی چاپ، سرعت بالای زمان خروجی است. زمانی که فایل‌های آماده به دستگاه چاپ داده شد، بدون هیچ فرآیند اضافه‌ ای خروجی مورد نظر دریافت میشود. به طوریکه زمانی برای خشک‌ شدن جوهر صرف نمی‌شود زیرا خروجی دریافت شده خشک و آماده برای برش، تا کردن و هرگونه کار دیگر است.

۴- درصورتی که ابزار خروجی همانند کاغذ یا پارچه  مناسب از نظر وزن، طرح، اندازه انتخاب شود، چاپ دیجیتال انتخابی بسیار مناسب خواهد بود.

این مطلب مفید را بخوانید:  اهمیت رنگ‌ها در چاپ دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *