دولت به تعهد پرداخت ارز ۴۲۰۰ تومانی عمل نکرد
مهر ۲۲, ۱۳۹۹
کاغذ های ناشرانی که سر از ظهیرالاسلام درمی آورد
مهر ۲۵, ۱۳۹۹

پرینت ارزان و ۳ نکته مهم درباره آن که متقاضیان باید بدانند

پرینت ارزان سرویسی جدید در صنعت چاپ و نشر به شمار می رود که مورد تقاضای بسیاری از دانشجویان، کارمندان و صاحبان کسب و کار است اما برای دریافت این سرویس توجه به چند نکته ضروریست.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام تاپ کپی، ورود فناوری جدید به خدمات چاپ و نشر در سال های اخیر شیوه کار را در این صنعت تغییر داده و کیفیت و سرعت انجام سفارشات انتشارات را بالا برده، اما فناوری نوین به هر حال قیمت گرانی دارد و ورود تکنولوژی و تجهیزات مدرن به صنعت چاپ خواه ناخواه بر قیمت تمام شده خدمات نیز تاثیرگذار بوده است.
استفاده از فناوری نوین و کم کردن از قیمت تمام شده و تلفیق این دو، در خدمتی جدید تحت عنوان پرینت آنلاین نیازمند تجربه و خلاقیتی بوده که موسسه انتشارات تاپ کپی آن را به کار بسته و در ارائه این خدمات به استناد بازخوردی که از مشتریان خود گرفته، موفق عمل کرده است.
در ادامه ۳ نکته ضروری که متقاضیان پرینت ارزان باید از آن مطلع باشند را بر اساس تجارب ارائه شده توسط کارشناسان تاپ کپی مرور می کنیم.
۱. پرینت ارزان به معنی پرینت بی کیفیت نیست
متقاضیان خدمات چاپ و نشر باید به این نکته توجه کنند که پرینت ارزان نباید به قیمت بی کیفیت بودن کار برای آنها تمام شود. کاهش قیمت تمام شده خدمات نشر در مدل آنلاین این خدمات به واسطه افزایش تیراژ کار و تعداد مشتریان اتفاق می افتد و اتفاقا تاپ کپی اصرار دارد که بهترین کاغذ و بهترین چاپ را به مشتریان عرضه کند. پس اگر پرینت ارزان خواستید تاکید کنید که کار با کیفیت می خواهید چون این حق شماست.
۲. پرینت ارزان به معنی تحویل پرینت با تاخیر نیست
شاید برخی از سفارش دهندگان تصور کنند چون تعرفه هزینه ها در این نوع خدمات به نحو محسوسی پایین آمده، باید در مورد زمان تحویل کار چندان سخت گیر نباشند و تاخیر را جزیی از بهای ارزان درآمدن پرینت خود تلقی کنند.

منبع: تی نیوز

چاپ لترپرس (چاپ حروفی) Letterpress چیست ؟

این مطلب مفید را بخوانید:  استنسیل Stencil چیست ؟
شروع مشاوره آنلاین
چگونه میتونم راهنمایتون کنم ؟
چاپ دیجیتال رازی
ارائه خدمات چاپ دیجیتال
چاپ پلات و لمینت
کارت ویزیت دیجیتال
چاپ فضای داخل
سازه های نمایشگاهی
چاپ افست عمومی
خدمات پرینت ، پلات و اسکن
تماس از طریق واتساپ یا تلگرام با شماره
09121895803
لطفا برروی "شروع مشاوره آنلاین" کلیک کنید